Menü Kapat

Video – Film

 

Hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun firmanızın görsel reklamları şüphesiz kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır.

İşinizi ne kadar iyi yapsanız da şık bir tasarımla sergilenmeniz ürünlerinizin satışını hızlandıracak ve verdiğiniz hizmetin fark edilmesini

sağlayarak gücünüze güç katacaktır. Projenize göre doğru bir video çekimi yaptırmanın yolu doğru kişilerle çalışmaktan geçer.

İyi düşünülmüş bir hikaye, başarılı bir kurgu ve profesyonel bir ışık ile tanıtılacak ürün veya hizmetin kalitesi

müşterilerinize çok etkili bir şekilde aktarılacaktır. Işığın ve kamera hareketlerinin ustaca kulanıldığı, heyecan uyandıran,

dikkatleri üzerine toplayan, fark edilmenizi sağlayan ve bir adım öne geçiren tanıtım veya reklam videosu hizmetleri sunuyoruz.

                 Kurumsal tanıtım filmleri, reklam filmleri, sosyal medya için video içerikler, vektörel videolar,

düğün hikayesi, kişisel projeler için filmler ve çok daha fazlası...

 

En gelişmiş dron seçenekleri ile filminize dinamik bir hava katacak bam başka bir bakış açısını dahil ediyoruz. İster fabrikanız olsun ister küçük bir işletmeniz... Havadan hiç görülmemiş görüntüleri ile tanıtım filminiz hiç olmadığı kadar ilgi çekici olacak ve bir o kadar da profesyonel görünecek.

 

 

Tanıtım ve reklam filmlerinde kurgu en önemli aşamadır. Elbette elinizde güzel görüntüler olunca sonuç daha iyi olacaktır. Fakat anlatmak istediğinizi müşterilerinize veya izleyicilerinize ancak doğru kurgulanmış bir film ile tam olarak aktarabilirsiniz.

 

İlgiyi hep ayakta tutan ve akıcı bir kurgu filminizin baştan sona izlenmesini sağlayacak ve fark edilmenizin yolunu açacaktır. Diğer taraftan renkler duyguların aktarılmasına yardımcı olur. Bu nedenle doğru renk düzenlemesi ile duygusu da olan filmler üretmek mümkündür.

EKİPMAN GALERİSİ

DSLR FOTOĞRAF MAKİNELERİ

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar için profesyonel DSLR fotoğraf makineleri ve objektifleri.

4K VİDEO KAMERA

Daha fazla detay ve renk için 4K çözünürlükte kayıt yapabilen profesyonel video kameralarımız ile her türlü çekim için hazırız.

HAVADAN GÖRÜNTÜLEME

En son teknoloji havadan görüntüleme için 4K çözünürlükte video çekebilen dronlarımız ile bakış açınızı genişletiyoruz.

PROFESYONEL IŞIK

Gerek ürün çekimlerinde gerekse de tanıtım filmlerinde ışıklandırma çok önemlidir. Bu nedenle konuya uygun ışık çözümlerimiz ekipman garajımızda bulunuyor.

YEDEKLEME

Güvenli hard disk çözümlerimiz ile işinizi teslim edene kadar güven altında tutuyoruz. Ayrıca teslim sonrasında da olası kötü bir durum için nihayi çıktının bir kopyasını sizler için yedekliyoruz.

YAZILIM

En güzel ve özel görünecek filminiz için gerekli olan tüm yazılımlarımız hazır. Adobe ve Davinci yazılım programı paketleri sayesinde tüm işlemler hızlı ve sorunsuz.

İşlerimizden bir kaç örnek…

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İletişime geçmekten çekinmeyin...

 

Mail: ali@zienfoto.com